Шукати в цьому блозі

25 січня 2016

Сторінка історії «Єдність народу – запорука добробуту держави»


    22 січня Україна відзначає  визначну подію в історії нашої держави – день Соборності України. Наша бібліотека не залишилась осторонь цієї важливої дати. Для наших читачів бібліотекарі підготували сторінку історії «Єдність народу – запорука добробуту держави».
    Діти дізналися, що саме цього дня  97 років тому відбулася злука  Української та Західноукраїнської народних республік в єдину  державу.

     Читачі з інтересом слухали розповідь бібліотекаря про «Музей на колесах», в якому в ті далекі роки був підписаний попередній договір про об’єднання.


      Учнів зацікавила інформація про те,  що люди в знак єднання збираються в «живий ланцюг», який може протягуватися між декількома містами України. Читачі з радістю вирішили зробити самостійно такий ланцюг.
    Учні проявили гарні знання  теми,   відповідаючи на запитання в історичної  вікторини.  
     Привернули увагу читачів  книги з  виставки  «Соборна мати Україна одна на всіх, як оберіг».

1 коментар:

  1. Приглашаю принять участие во флешмобе “Книжный TAG”! Подробнее в блоге: https://bibliolisnyaka.blogspot.com/b/post-preview?token=BNu111IBAAA.M8dkWQEXw1yqVUcMahnmCP3LRXz8t00vewexRRsQESKkSsbR7GzEBBXnGfnsrAvmOgtY2vHzEsSjQv5TrhFL7A.IbaKIYKA4m6RmBZ7wVgWaQ&postId=1673612574289779473&type=POST

    ВідповістиВидалити